Dnia 21 kwietnia 2026 roku (wtorek) uczniowie uczestniczyli w wyjściu do cukierni Weber, mieszczącej się przy ul. Górna Wilda 94.
To słodkie spotkanie szybko zamieniło się w prawdziwą cukierniczą przygodę. Uczestnikom przez cały czas dopisywał doskonały humor, a podczas zajęć wykazali się kreatywnym podejściem do tematów piekarskich.
Przygotowane przez uczniów drożdżówki oraz ciasta kruche prezentowały się niczym dzieła mistrzów cukiernictwa. Wyjście było nie tylko okazją do zdobycia nowych umiejętności, ale również do wspólnej zabawy i integracji.






