16.04.2026 r. reprezentacja naszej szkoły: Emma z kl. Ia, Nikola z kl. IIa i Piotr z kl. IIIb – wzięła udział w drugiej edycji międzyszkolnego konkursu matematyczno-przyrodniczego Zespołowe zmagania w Kasprowiczówce, organizowanego przez SP nr 54 w Poznaniu.
Podczas konkursu uczniowie mieli okazję zmierzyć się z różnorodnymi zadaniami dostosowanymi do ich poziomu edukacyjnego. Wykazali się nie tylko wiedzą, ale także umiejętnością współpracy, kreatywnością oraz wytrwałością w dążeniu do rozwiązania problemów. Zmagania były cennym doświadczeniem, które pozwoli na rozwijanie zainteresowań oraz budowanie pewności siebie.
24.04.2026 r. nasza drużyna była na uroczystym podsumowaniu konkursu i wręczeniu nagród.  Zdobyliśmy VI miejsce i wyróżnienie! Wszyscy uczestnicy zasługują na uznanie za swoją pracę i reprezentowanie szkoły.